به دلیل مقررات بهداشت، امکان انصراف از خرید و بازگشت کالا به دلایل سلیقه‌ای وجود ندارد. کالا تنها در صورتی به دلیل عدم تطابق با سلیقه مشتری و انصراف از خرید پس گرفته می‌شود که پلمپ داشته باشد و این پلمپ باز نشده باشد. توجه کنید در صورتی که با انصراف از خرید تک محصول و بازگرداندن کالا، شرط اولیه ارسال رایگان نقض شود، هزینه ارسال از مبلغ محصول کسر شده و مابقی برای شما واریز می‌شود. انصراف از کل سفارش شامل هزینه ارسال نمی‌گردد.

حامی با افتخار اصالت کالاها را تضمین می‌کند و با اطمینان کامل می‌توانید خرید خود را انجام دهید. درصورتی که از اصالت کالایی که دریافت کرده‌اید اطمینان ندارید، امکان ثبت درخواست شما برای مرجوعی با ارائه مستندات در مورد اصل نبودن کالا، تا ۹۰ روز پس از تاریخ تحویل سفارش وجود دارد. در صورت وجود مشکل لطفاً با امور مشتریان حامی تماس بگیرید و موضوع را اطلاع دهید.

جهت بازگرداندن کالا و استفاده از خدمات پس از فروش حامی، لطفا در سایت، از طریق آیکون صورتی رنگ پایین صفحات وارد چت آنلاین شده و با کارشناسان خدمات پس از فروش ما در ارتباط باشید. کارشناسان امور مشتریان حامی در سریع‌ترین زمان ممکن، پاسخگوی شما هستند.

پیش از هر چیز، برای مشخص کردن روش بازگرداندن کالا، با امور مشتریان حامی هماهنگ نمایید. بازگشت کالا در استان‌های تهران و البرز در زمان هماهنگ شده توسط پیک حامی انجام می‌شود. هزینه بازگشت کالا از شهرستان به عهده حامی است، اما لازم است قبض پست به همراه کالا ارسال شده و یا در اولین فرصت تصویر آن از طریق چت آنلاین، برای بخش امور مشتریان حامی فرستاده شود. توجه کنید در صورتی که کالا بدون هماهنگی یا به روشی غیر از استفاده از سیستم حمل و نقل مورد تایید حامی در تهران و یا پست عادی سفارشی، باز گردانده شود، هزینه بازگرداندن کالا به عهده مشتری خواهد بود.

پس از دریافت کالا توسط بخش خدمات پس از فروش، در صورت تایید شرایط مرجوعی، هزینه کالا و هزینه پست سفارشی برای مرجوعی کالا (در صورت ارسال از شهرستان) به اعتبار مجازی مشتری در سایت حامی واریز می‌شود.

شما می‌توانید به بخش «اعتباری مجازی من» در حساب کاربری خود مراجعه و شماره شبای خود را در این بخش ثبت کنید. در نظر داشته باشید شماره شبا باید به نام شما باشد. پس از ثبت شماره شبا، مبلغ اعتبارتان طی ۷۲ ساعت کاری به حساب ثبت شده واریز و از طریق پیامک اطلاع‌رسانی خواهد شد.