شما می‌توانید از طریق درگاه‌های معتبر بانکی موجود در سایت فروشگاهی لوازم آرایشی حامی و با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب، مبلغ سفارش خود را به صورت امن و راحت از طریق درگاه آنلاین پرداخت نمایید.

در حال حاضر امکان پرداخت درب منزل فقط برای کاربران شهر تهران امکان‌پذیر می‌باشد، شما در هنگام تحویل کالا می‌توانید مبلغ سفارش را از طریق پرداخت در دستگاه کارتخوان پیک حامی تسویه نمایید.

در مراحل تکمیل سفارش در مرحله پرداخت، گزینه های استفاده از اعتبار و کد تخفیف برای شما مشخص شده است. اما توجه کنید در سفارشات تهران در صورتی که از اعتبار استفاده کنید دیگر امکان پرداخت در محل برای آن سفارش وجود ندارد و باید از طریق درگاه های آنلاین باقی مبلغ سفارش را پرداخت کنید.امکان استفاده هم زمان از کد های تخفیف وجود ندارد.

برای ثبت سفارش لازم است بر روی سایت، یک حساب کاربری داشته باشید. ایجاد حساب کاربری بر روی سایت حامی رو بسیار ساده می باشد. برای ایجاد حساب روی علامت آدمک که سمت چپ بالای صفحه نمایش داده میشود کلیک کنید و سپس روی گرینه ی ورود/ثبت نام کلیک کنید. با وارد کردن شماره ی همراه در دسترستان، پیامک حاوی رمز یکبار مصرف برای شما ارسال میگردد، با وارد کردن رمز یکبار مصرف وارد حساب کاربریتان میشوید.امکان تعویض سفارش وجود ندارد و شما می توانید با رعایت قوانین مرجوعی کالا را مرجوع نمایید و هزینه ی آن را دریافت نمایید .